قوانين تالارايرانشناسي

مشاهده موضوع قبلي مشاهده موضوع بعدي اذهب الى الأسفل

قوانين تالارايرانشناسي

پست من طرف tanha_irany في 8/11/2007, 06:20

با درود بر دوستان عزيز و گراميflower

در تالار ايرانشناسي دوستان مي توانند در مورد اثار باستاني ايران و جهانگردي ووهر ان چيز كه در مورد تاريخ كهن اين مرز و بوم است سخن گويند و جستارهاي كه ايجاد مي كنند در مورد ايران و ايراني باشد.
در مورد مراكز باستاني تاريخي و جهانگردي استانها و همچين در موردسنتها و اداب و زبانهاي كه ايرانيان تكلم مي كنند. و همچين در مورد اخبار باستان شناسي و تاريخي ايران. بيايم با همكاري يك ديگر تالار خوب و اموزنده وداشته باشيم و براي بهتر شدن سايت بكوشيم.پيشاپيش از همكاري و همراهي دوستان تشكر و سپاس دارم.

نكات مهم:
دوستان لطفا در تالار ايرانشناسي از زدن تاپيك هاي فام و تاپيكهاي كه به موضوعات ربط ندارند پرهيز كنيد.
دوستان لطفا از زدن تاپيكهاي با موضوع اشناي و احوال پرسي و همچين زدن smile تنهاجدا خودداري كنيد
اگر درمورد موضوعات نظر خاصي داريد. (انتقاد يا پيشنهاد) در تاپيك كه به همين منظور ايجاد مي شود مي توانيد نظرات خود را اعلام نمايد.
در تالار ايرانشناسي موضوعاتي كه با مقررات و قوانين سايت مغايرت داشته باشد اديت مي شود.flower
tanha_irany
مدیر
مدیر

ذكر تعداد پستها : 562
موقعيت : كنار سراب نيلوفر و كوه شيرين
Registration date : 2007-10-25

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

رد: قوانين تالارايرانشناسي

پست من طرف j.j في 10/11/2007, 03:16

با عرض تبريك به مدير محترم تالار خواهشمندم در صورت امكان ارسال تاپيك هايي كه به دليل فقدان اين تالار در تالار هاي ديگر در مورد ايران و ايران شناسي زده شده به اين تالار اقدام لازم معمول گردد flower
j.j
عضو برتر

ذكر تعداد پستها : 5585
موقعيت : تهران وست
Registration date : 2007-04-16

رد: قوانين تالارايرانشناسي

پست من طرف tanha_irany في 10/11/2007, 04:02

j.j نوشته است:با عرض تبريك به مدير محترم تالار خواهشمندم در صورت امكان ارسال تاپيك هايي كه به دليل فقدان اين تالار در تالار هاي ديگر در مورد ايران و ايران شناسي زده شده به اين تالار اقدام لازم معمول گردد flower

ممنون از شما دوست خيلي عزيزمboos
حتما در اولين فرصت اقدام خواهم كردflower منتظر نظرات تمامي دوستان در تاپيك پيشنهادات و انتقادت هستم.flower
tanha_irany
مدیر
مدیر

ذكر تعداد پستها : 562
موقعيت : كنار سراب نيلوفر و كوه شيرين
Registration date : 2007-10-25

مشاهده موضوع قبلي مشاهده موضوع بعدي بازگشت به بالاي صفحه